Logo [Lounakirjastot]
 
 
 
 
  • In English
  • Suomeksi
 

Henkilökunnan yhteystiedot

Hallinto

Kirjastotoimenjohtaja Maarit Järveläinen
maarit.jarvelainen@forssa.fi
(03) 4141 5400

Toimistosihteeri Johanna Saarinen (ke-pe)
johanna.saarinen@forssa.fi
(03) 4141 5401


Aikuistenosasto

Osastonjohtaja Tuula Luoma
tuula.luoma@forssa.fi
(03) 4141 5403

Järjestelyapulainen Tuire Orelma
tuire.orelma@forssa.fi
(03) 4141 5404 


Opinto-osasto

Osastonjohtaja Eija Räisänen
eija.raisanen@forssa.fi
(03) 4141 5407

Kirjastovirkailija Tuija Zetterman
tuija.zetterman@forssa.fi
(03) 4141 5407


Musiikkiosasto

Vs. osastonjohtaja Anna-Liisa Kuusjärvi
anna-liisa.kuusjarvi@forssa.fi
(03) 4141 5408

Kirjastovirkailija Leila Laakkonen
leila.laakkonen@forssa.fi
(03) 4141 5408   tai  (03) 4141 5404


Lasten- ja nuortenosasto

Osastonjohtaja Marika Arvo
marika.arvo@forssa.fi
(03) 4141 5409

Kirjastovirkailija Maija Pietilä 
(1.9.2016-31.12.2017)
maija.pietila@forssa.fi
(03) 4141 5409


Hankinta- ja luettelointiosasto

Osastonjohtaja Ilkka Kononen
ilkka.kononen@forssa.fi
(03) 4141 5416

Kirjastovirkailija Anne Willberg
anne.willberg@forssa.fi
(03) 4141 5404


Kirjastoauto

Kirjastoautonkuljettaja Petri Oras
petri.oras@forssa.fi
(03) 4141 5412

 
Sivua muokattu: 07.11.2017