Logo [Lounakirjastot]
Kirjaston asiakaspalvelutiski
 
 
 
 
  • In English
  • Suomeksi
 

Henkilökunnan yhteystiedot

HUOM!: Puhelinumerot ovat osin muuttuneet lokakuussa 2019!

Hallinto

Kirjastotoimenjohtaja Maarit Järveläinen
maarit.jarvelainen@forssa.fi
(03) 4141 5400

Toimistosihteeri Anne-Mari Ylösmäki (to)
anne-mari.ylosmaki@forssa.fi
(03) 4141 5401


Aikuisten ja ikäihmisten kirjastopalvelut

Osastonjohtaja Tuula Luoma
tuula.luoma@forssa.fi
(03) 4141 5403

Kirjastovirkailija Riitta Mäkilä
riitta.makila@forssa.fi
(03) 4141 5404

Järjestelyapulainen Tuire Orelma
tuire.orelma@forssa.fi
(03) 4141 5402


Elinikäisen oppimisen kirjastopalvelut

Osastonjohtaja Eija Räisänen
eija.raisanen@forssa.fi
(03) 4141 5407

Kirjastovirkailija Tuija Zetterman
tuija.zetterman@forssa.fi
(03) 4141 5410


Musiikkikirjastopalvelut

Osastonjohtaja Antti Erkkilä (virkavapaa 1.9.2019-31.5.2020)
antti.erkkila@forssa.fi
(03) 4141 5408

Ma. kirjastonhoitaja Marjut Jussila (19.8.2019-31.5.2020)
marjut.jussila@forssa.fi
(03) 4141 5408

Kirjastovirkailija Leila Laakkonen
leila.laakkonen@forssa.fi
(03) 4141 5413


Lasten- ja nuorten kirjastopalvelut

Osastonjohtaja Marika Arvo
marika.arvo@forssa.fi
(03) 4141 5409

Kirjastovirkailija Juho Kankaanpää
juho.kankaanpaa@forssa.fi
(03) 4141 5414


Hankinta- ja luettelointipalvelut

Osastonjohtaja Ilkka Kononen
ilkka.kononen@forssa.fi
(03) 4141 5416


Kirjastoautopalvelut

Kirjastoautonkuljettaja Petri Oras
petri.oras@forssa.fi
050 564 0034

 
Sivua muokattu: 11.10.2019